Zbulohen emrat e gazetarëve dhe vipave që do fluturojnë me Air Albania për në Stamboll

Kryesore Showbiz Sociale

 

 

Pas fluturimit të parë me nxënës të ekselencës, Air Albania fluturimin e dytë të tij do ja kushtojë gazetarëve dhe njerëzve të tjerë të ekranit. Bien në sy emrat e gazetarëve të njohur si Blendi Fevizu, Rudina Xhunga, Sokol Balla, Lutfi Dervishi, Anila Basha apo Skënder Minxhozi si dhe emrat e vipave të ekranit, si Ermal Mamaqi, Bleona Qereti, Florian Binaj apo edhe Luana Vjollca.

 

Lista e plotë:

 

Blendi Fevziu

Rudina Xhunga

Ermal Mamaqi

Mira Kazhani

Skender Minzhozi

Flogert Muca

Anri Bala

Fred Peza

Anila Basha

Arban Hasani

Sokol Balla

Thimi Samarxhi

Elja Zotka

Lutfi Dervishi

Edi Frangaj

Muhamed Veliu

Esiona Konomi

Shpetim Nazarko

Dafina Cuca

Lorenc Vangjeli

Iva Tico

Qamil Xhani

Sonil Frasheri

Nertila Maho

Bledar Zaganjori

Mentor Kikia

Alket Braho

Enio Civici

Ed Manushi

Ola Xama

Monda Lajthia

Oljana Maloku

Esmeralda Cenollari

Dorina Azo

Elizabeta Dosku

Kristi Gongo

Erjola Lata

Geljano Fataj

Rezarta Delisula

Darina Tanushi

Almarin Gegvataj

Albiona Sulo

Denada Shkodrani

Gaz Paja

Albana Osmani

Bleona Qerreti

Roza Lati

Irida Lubani

Aleksander Furrxhi

Ani Ruci

Mirela Milori

Flor Binaj

Luana Vjollca

Anjeza Maja

Andi Qosja

Keti Banushi

Jul Kasapi

Brunilda Cami

Manjoha Hasa

Jonida Tashi

Bledi Lumani

Nertila Dosti

Ornela Joti

Xhirjeta Balla

Luela Myftari

Anila Jole

Endrit Aga

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *