Zbulohen fotot/I apasionuar me motorrat, ja kush është studenti që humbi jetën sot në Tepelenë

Kronike Kryesore shtojca

 

 

Motorrat ishin pasioni i tij. Aq sa shpesh edhe rrugën e gjatë nga Saranda ku banonte në Tiranë ku studionte e bënte me motorrë. Por Ervis Taka, i riu sarandjot nuk e dinte që jeta e tij do të merrte fund pikërisht mbi motorr. Miq të shumtë të tij kanë publikuar sot në rrjetet sociale mesazhe të shumta ngushëlluese si dhe foto të Ervisit, ku ajo që bie në sy janë pikërisht imazhet e shumta me motorrë.

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *