Zbulohen fotot/Njihuni me Olgën e Shakohoxhës, ja emri i vërtetë i vajzës nga Lushnja

Kryesore Showbiz shtojca Sport

 

Pak ditë më parë gjurma.al publikoi lajmin se Olga e reklamës që na shoqëroi gjatë gjithë Kupës së Botës së bashku me komentatorin sportiv, Dritan Shakohoxha, nuk ishte një ruse, por një shqiptare me origjinë nga Lushnja.

Sot gjurma.al ka mësuar se Olgën në të vërtetë e quajnë Desjana Tarelli dhe se prej disa kohësh ajo punon si stjuardesë në kompaninë ajrore Albawings.

Jo vetëm kaq, pasi veç rolit të saj të luajtur shumë bukur në këtë reklamë si një ruse, siç shihet edhe nga fotot Desjana qenka dhe një vajzë shumë e bukur. Jo më kot ajo është zgjedhur edhe që të jetë  imazhi i kompanisë ajrore ku punon.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *