Zbulohen mesazhet e fshehta/ Deputetët e PD bashkojnë lekët për t’i blerë dhuratë Bashës

Kryesore Politikë

Opozita është e vështirë dhe prova më e fortë për këtë janë mesazhet mes deputetëve të grupit parlamentar të PD, Edi Paloka dhe Albana Vokshi.
Në komunikimin mes dy deputetëve kërkohet që i gjithë grupi parlamentar të japë lekë për t’i përgatitur dhuratë kryetarit Basha, i cili ditën e sotme festoi 44-vjetorin
Deputetët e grupit janë kujdesur që Basha të shuajë qirinjtë mbi tortën me simbolet bardh e blu të forcës që përfaqëson.
Përveç kësaj surprize kryedemokrati mori edhe dhurata. Ish-kryeministri Sali Berisha i dhuroi një stilograf.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *