Zbulohen mesazhet erotike të aktorit shqiptar me femrat: Shuma marramendëse për një natë…

Showbiz

Aktori shqiptar i filmit “Drejt fundit” e shumë prodhimeve të tjera kinematografike, Drilon Hoxha ishte i ftuar sot në “Një kat më lart”, ku përpos anës profesionale foli edhe për atë private e ofertat që i vijnë nga vajzat.

I pyetur nëse vajzat i shkruajnë mesazhe erotike ku i ofrojnë edhe para për të kaluar një natë me të, Driloni u shpreh: “Jetojmë në një kohë që edhe një punëtori të thjeshtë i vijnë shumë oferta, jo më ne pastaj që…”.

I pyetur nga moderatori nëse i ka ardhur ndonjë ofertë marramendëse dhe është shokuar, Driloni zbuloi se ka shumë të tilla, por nuk i sheh.

Image

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *