Zbulohet emri modern i emisionit të Eni Vasilit në Top Channel

Kryesore Kulturë Showbiz

“Open” do të jetë emisioni i ri politik që do të nisë së shpejti në Top Channel, nën drejtimin e gazetares dhe moderatores së njohur Eni Vasili.

Emisioni politik i drejtuar nga Eni Vasili do të ketë një logo të re, ndërkohë që edhe studioja ku do të zhvillohet debati politik do të jetë një tjetër surprizë e këtij sezoni televiziv në Top Channel.

Eni Vasili ne NEWS 24 drejtonte emisionin “Hapur” ndersa tani ne Top Channel drejton emisionin me te njejten fjale por ne gjuhen e huaj angleze.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *