Zbulohet gazetari special i Presidentit Meta, ja kë mori me pushime

Kryesore Lajme Politikë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka pasur pushime tejet veçanta duke shijuar natyrën e Alpeve shqiptare, por edhe të pjesës së Kosovës dhe Malit të Zi.

Në çdo foto që poston, Meta ka dhënë edhe mesazhet e tij për turizmin malor. Ndërkohë që në këto pushime ka qenë edhe me familjen e tij, bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi.

Madje kreu i shtetit në zonën e Grykës së Rugovës shijoi edhe sportin ekstrem.  Por në këto pushime Meta mësohet se nuk ka qenë vetëm.

Atë  dhe familjen e tij e ka shoqëruar gazetari i njohur Çim Peka, themeluesi i Syri.net, portalit të lajmeve.

Këtë fakt e ka zbuluar vetë Peka gjatë një postimi të një foto të publikuar në Instagram ku shfaqet me Presidentin, bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi dhe vajzën e vogël.

Fotoja duket se është bërë gjatë vizitës në Prevallë të Kosovës

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *