Zbulojeni! Kjo është periudha më e artë seksuale për të gjitha shenjat e Horoskopit

Kulturë Lifestyle

Edhe jeta seksuale ndonjëherë është çështje fati. Në vitin 2018 astrologjia i ka ndarë shenjat me 3-mujore, ku secila prej tyre do ta ketë periudhën më të nxehtë në një prej tyre. Shenjat që do ta nisin me fat vitin 2018 janë Bricjapi, Ujori, Peshqit dhe Dashi. Deri në mars këto 3 shenja do të mbajnë në dorë fatin për një jetë seksuale të magjishme.

Në pjesën e dytë të 3-mujorëve fati do t’i buzëqeshë 4 shenjave të tjera si Demi, Binjakët, Gaforrja dhe Luani. Këto katër shenja do të triumfojnë deri në muajin korrik. Do e kenë më të thjeshtë të mirëkuptohen me partnerët, ata që janë beqarë do të kenë mundësi pafund për të kaluar netë të zjarrta, dhe për ata që kanë pasur probleme në çift, kjo është periudha e duhur për të rikthyer pasionin.

Gushti deri në Dhjetor do të jetë periudha ideale për Virgjëreshën, Peshoren dhe Akrepin. Fillimi i gushtit dhe nëntori janë periudha favorite e Peshores. Virgjëresha ka shtatorin dhe fillimin e dhjetorit, dhe Akrepi po ashtu . IN TV

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *