Zgjedhjet e 25 prillit/ Ku do kandidojë? Rama: Vlorën nuk e lë, Durrësit i kam një borxh

Kryesore Lajme Politikë Slider kryesore

Në një komunikim me gazetarët pas mbledhjes me drejtuesit e qarqeve në selinë e PS, Rama është pyetur se ku do të kandidojë për zgjedhjet e 25 prillit.

Në përfundim të mbledhjet me koordinatorët politik në qarqe, kryeministri Edi Rama  la të kuptohet se do të jetë në 2 qarqe, në Durrës dhe në Vlorë.

 “Është e sigurt që Vlorën nuk e lë dhe Durrësit i kam një borxh”, tha Rama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *