Zidane plas “bombën”: Ja kur do rikthehem në pankinë

Sport

Pasi fitoi gjithçka në dy vjet me Real Madridin, trajneri francez, Zinedine Zidane vendosi të shkëputej për pak kohë nga futbolli.

Gjithsesi tani duket se i mungon dhe po planifikon rikthimin e bujshëm.

Në një prononcim për mediat spanjolle, ka shtuar edhe më shumë zërat se është pranë rikthimit në pankinë, duke konfirmuar se së shpejti do të dëgjohen të reja rreth emrit të tij.

Zidane shprehet: Me siguri që brenda një kohe të shkurtër do të kthehem të trajnoj, pasi është ajo që më pëlqen dhe kam bërë gjithë jetën time”.

Momentalisht, Zidane po përflitet si zëvendësuesi më i mundshëm i Zhoze Murinjos në pankinën e Mançester Junajtid.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *