Zjarr në godinën e njësisë bashkiake nr 9 në Tiranë

Kronike Lajme

Flakët kanë përfshirë një nga zyrat e godinës së njësisë bashkiake nr 9 në Tiranë.

Momentalisht nuk dihen shkaqet e flakëve.  Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për të shuar flakët. në vendin e ngjarjes ndodhen 10 forca zjarrfikëse dhe 3 automjete.

Mësohet se nga zjarri nuk ka persona të bllokuar në apartament. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

 

 

foto galeri

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *